Finále Zdravé 5 – zveme Vás k účasti v kuchařské soutěži

Kontakt se letos opět rozhodl podpořit zdravý životní styl u dětí a až do 15. 3. 2019 se mohou zájemci přihlásit do soutěže ve vaření vyhlášené Nadačním fondem Albert “Finále Zdravé 5″. Liberecké děti ve věku 6-15 let, které vytvoří 3členný tým mají možnost vyhrát zážitkovou cenu, pakliže se probojují až do celostátního kola soutěže v Praze.

Úkolem týmu je vymyslet si vlastní název a zdravý, chutný a finančně nenáročný recept na teplou či studenou svačinku s použitím bylinky. Tu pak v rámci soutěžního vaření v Kontaktu připravit a také si rozmyslet a navrhnout s kým a proč se o ni podělí a tím dotyčného potěší. Čím originálnější a nápaditější týmy budou, tím větší mají šanci uspět. Ty nejkreativnější a nejšikovnější vybere porota soutěže k postupu do dalšího kola.

Soutěžní vaření bude probíhat ve dvou termínech:

21. a 28. 3. 2019 od 16.00 do 18.00 hodin v KSK (maximální kapacita je 10 soutěžních týmů a přihlásit se mohou týmy libereckých základních škol, veřejnost i klienti KSK).

Zájemci se mohou přihlásit vyplněním přihlášky (pouze osobně, u škol po domluvě se zástupcem školy) na adrese Palachova 504/7, Liberec 1, 5. patro Komunitního střediska Kontakt, p. o., kde se také můžete dozvědět více informací o soutěži, nebo zde: http://www.zdrava5.cz/kucharska-soutez, a na tel. 731 643 358 u koordinátorky Bc. Veroniky Dufkové.

Těšíme se na Vás a na Vaše zdravé výtvory!  Nepropásněte termín pro přihlášení týmu – nákup surovin na vaření zajistíme my! :-)

Editor tohoto článku

Komentovat


* - vyžadováno