Zábavné sportovní dopoledne

Pohybem nabité dopoledne plné zábavy, smíchu a především smysluplně stráveného pobytu venku na čerstvém vzduchu a mezi kamarády bylo právě to dnešní na sídlišti v Rochlici. Pro děti byly připraveny oblíbené míčové, nové i starší hry. Děti se mohly “vyřádit” u her jako Vybíjená či Zapamatovaná, Na jelena, Na myslivce a zajíce, Na podlézanou a Na slepou bábu s šátky. Klima v kolektivu dětí, toleranci a ohleduplnost mezi strašími a mladšími dětmi jsme posilovali i hrami na důvěru a soutěžemi družstev s prvky jako skoky přes švihadlo, driblování apod. Mezi řadou her byla i Zlatá brána, kterou už mnoho dnešních dětí zapomnělo a různé další… Zapojili se opravdu všichni a dopoledne tak uteklo velmi rychle. V poslední půlhodině si kluci zahráli klasický fotbal a některé další děti se zabavily na zdejších houpačkách a prolézačkách.

Děti si rychle mezi ostatními našly kamarády a společně se těšíme na další program. Příště již podnikneme výlet mimo Liberec. V Pěnčíně se jistě děti dozvědí spoustu nového nejen o životě zvířat na Kozí farmě…

Projekt Prázdniny ve městě 2016 je podpořen Nadačním fondem ALBERT a Fondem zdraví a prevence Statutárního města Liberec.

Editor tohoto článku