Archiv rubriky Klub “Radost”

Nalézáte se v archivu rubriky Klub “Radost”.

Klub Radost na rozhledně DIANA

Klub Radost na rozhledně DIANA

Dne 8.11.2018 si udělala část klubu RADOST výlet na vyhlídkovou rozhledu DIANA v Karlových Varech. Následně akce zakončena v přilehlé restauraci / cukrárně. Počasí přálo, výhled na okolí byl dobrý. Při návratu z vyhlídky do lázeňského centra malou procházkou byla akce zakončena. Účastníci se pak rozešli do svých lázeňských domů. Za klub RADOST Michal Abraham

Klubu RADOST a závod Liberec Nature Run

Klubu RADOST a závod Liberec Nature Run

V neděli 7. října se naše členky klubu Radost jako dobrovolnice organizačně zapojily do závodu  Liberec Nature Run, což byl první ročník mezinárodního běžeckého závodu na 22 a 12 km, která byl uspořádaný v Liberci. Do hlavního závodu se přihlásilo okolo 2000 běžců a vedlejšího závodu pod názvem “Rodinný běh” se zúčastnilo 500 běžců – [...]

Klub RADOST pomáhal v Hospicu sv. Zdislavy

Klub RADOST pomáhal v Hospicu sv. Zdislavy

Ve středu 3. října se členky klubu RADOST nesešly v klubovně kontaktu, ale své setkání přesunuly do Hospicu sv. Zdislavy, kde se jako dobrovolnice zapojily ve zkrášlování venkovních prostor objektu. Jednalo se o klasické podzimní práce, jako je např. hrabání listí na venkovních plochách, okopávání květinových záhonků apod.

Členky klubu RADOST na tajném výletě

Členky klubu RADOST na tajném výletě

V úterý 25. září se konal tajný výlet pořádaný Kontaktem, kterého se zúčastnily i některé členky klubu RADOST. Nakonec se z toho“vyklubal” krásný výlet na Konopiště.

Oslava narozenin v klubu RADOST

Oslava narozenin v klubu RADOST

Ve středu 26. září přijaly členky klubu RADOST pozvání na oslavu narozenin paní Margity, která se rozhodla své kamarádky pozvat do svého útulného bytečku. Paní Margitě přejeme mnoho zdraví a štěstí do dalších let života!