Archiv rubriky Klub “Radost”

Nalézáte se v archivu rubriky Klub “Radost”.

Klub RADOST v Hodkovicích nad Mohelkou

Klub RADOST v Hodkovicích nad Mohelkou

Dne 10.4.2018 klub RADOST realizoval svůj dlouhodobý záměr, navštívit místo svého mládí jedné své členky-Hodkovice nad Mohelkou. Nejprve přijala členky klubu starostka města. Po přivítání a seznámení s historií města je odvedla do 1.stupně radniční věže, který zároveň slouží i jako archív písemností a dalších cenností. Po jejich prohlídce některé členky vylezly až na samý [...]

Beseda z Relly Dakar

Beseda z Relly Dakar

V pátek 6. dubna se někteří členové klubu Radost zúčastnili besedy s hlavními protagonisty týmu Tatra Buggyra Racing, kteří se v sále Kulturního domu ve Frýdštejně s přítomnými podělili o své zážitky z letošního Rally Dakar. Bylo to kamarádské posezení plné zajímavých informací.

Účast Klubu Radost na turnaji v kuželkách

Účast Klubu Radost na turnaji v kuželkách

V pátek 16. 3. se členové Klubu Radost zúčastnili 11. ročníků turnaje v kuželkách, který pořádal Kontakt. Účast klubu na turnaji byla ohrožena pro velkou nemocnost členů.

V Klubu Radost se malovaly vajíčka

V Klubu Radost se malovaly vajíčka

Dnes se členky Klubu Radost pustily se do malování kraslic. Zvolené techniky byly různé – malovaly barvami i fixy, použily ubrouskovou techniku, lepily různé obtisky, vystřižené obrázky či barevné bavlnky. Společně se tak těšily na blížící se Velikonoce.

Oslava MDŽ v Klubu Radost

Oslava MDŽ v Klubu Radost

7. 3. proběhla klubová “mini” oslava MDŽ, kdy jediný zástupce mužské populace, pan Michal Abrahám předal přítomným ženám malou sladkou pozornost a popřál jim hodně zdraví a štěstí.