Archiv rubriky Senioři

Nalézáte se v archivu rubriky Senioři.

Účast Klubu Radost na turnaji v kuželkách

Účast Klubu Radost na turnaji v kuželkách

V pátek 16. 3. se členové Klubu Radost zúčastnili 11. ročníků turnaje v kuželkách, který pořádal Kontakt. Účast klubu na turnaji byla ohrožena pro velkou nemocnost členů.

V Klubu Radost se malovaly vajíčka

V Klubu Radost se malovaly vajíčka

Dnes se členky Klubu Radost pustily se do malování kraslic. Zvolené techniky byly různé – malovaly barvami i fixy, použily ubrouskovou techniku, lepily různé obtisky, vystřižené obrázky či barevné bavlnky. Společně se tak těšily na blížící se Velikonoce.

Oslava MDŽ v Klubu Radost

Oslava MDŽ v Klubu Radost

7. 3. proběhla klubová “mini” oslava MDŽ, kdy jediný zástupce mužské populace, pan Michal Abrahám předal přítomným ženám malou sladkou pozornost a popřál jim hodně zdraví a štěstí.  

Cestománie, aneb prstem po mapě

Ve středu 21. února se v Centrálním klubu seniorů sešli milovníci cestování a krásných obrázků. Daniela Luňáčková se přišla podělit se svými zážitky z cesty po spolkových zemí Štýrska a Horního Rakouska. Jejím prostřednictvím jsme navštívili Schladming a ledovec Dachstein, oblasti jako stvořené pro zimní i letní rekreaci.  Bílá hradba Dachsteinu vypadá při pohledu od jihu impozantně [...]

Z důvodu chřipkové epidemie se ruší 20. 2. 2018 Seniorské šibřinky

Náhradní termín je v úterý 20. 3. od 14.00 hodin ve velkém sále Lidových sadů. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Více informací v CKS.