Kontakty

Komunitní středisko KONTAKT Liberec, příspěvková organizace

Palachova 504/7, 460 01 Liberec – Staré Město
ukázat na mapě →

IČ: 27336751
Bankovní spojení548 59 32/0800

Zřizovatel: Statutární město Liberec
nám. Dr. Edvarda Beneše 1, PSČ 460 59, okres Liberec


Vedení organizace

Bc. Michael Dufek

Ředitel

 

Tel.: (+420) 485 244 995
e-mail: reditel@ksk.liberec.cz

e-mail: info@ksk.liberec.cz

 

Oddělení ekonomicko-technické a oddělení občanské iniciativy

Angela Hudská

Koordinátor pro ekonomiku, majetek, dotace a projekty

 

Tel.: (+420) 485 244 994, (+420) 731 643 359
Help mobil (+420) 733 618 049
e-mail: angela@ksk.liberec.cz

 

 Lucie Hanzelková

Specialista pro ekonomickou a administrativní agendu

Tel.: (+420) 485 244 993,
e-mail: lucie@ksk.liberec.cz

Oddělení senioři a zdravotně znevýhodnění

Bc. Marie Matějíčková

Koordinátor pro seniory a zdravotně znevýhodněné,
Manažer projektu Taxík Maxík
Statutární zástupce

Tel.: (+420) 485 244 991,   (+420) 734 354 371
e-mail: marie@ksk.liberec.cz

 

Vlasta Dejlová

Specialista Centrálního klubu seniorů

 

Tel.: (+420) 485 244 992
e-mail: klub@ksk.liberec.cz

 

 Nicola Guzyová

Specialista klubů v Domech s pečovatelskou službou

 

Tel.: (+420) 731 643 356
e-mail: nicola@ksk.liberec.cz

 

 Soňa Šrůtková

Specialista pro volnočasové aktivity seniorů

 

 

 

Tel.: (+420) 485 244 993
e-mail: sona@ksk.liberec.cz

Oddělení národnostní menšiny, cizinci a sociálně znevýhodněné děti a mládež

Bc. Veronika Dufková

Koordinátorka pro národnostní menšiny, cizince a sociálně znevýhodněné děti a mládež

 

Tel.: (+420) 485 244 985,     (+420) 731 643 358
e-mail: veronika@ksk.liberec.cz

Iveta Bílková

terénní pracovník

Tel.: (+420) 485 244 993,       (+420) 778 760 762
e-mail: iveta@ksk.liberec.cz

 

Dobrovolnické centrum AMIKUS

Helena Prchlíková

Koordinátor dobrovolníků

 

Tel.: (+420) 485 244 997,      (+420) 734 354 370
e-mail: dobrovolnik@ksk.liberec.cz

 

Přeprava pro znevýhodněné občany – Taxík Maxík

Šárka Herčíková

Vladimír Bůtora