Seniorský bál

V úterý 16. října se uskutečnil v prostorách velkého sálu Lidových sadů Seniorský bál. Ten uspořádal Kontakt společně s Univerzitou třetího věku v Liberci. Program slavnostně zahájili zástupci obou organizací a přivítali všechny přítomné. K tanci a poslechu seniorům hrál orchestr Vladimíra Janského a večerem provázela moderátorka Lucie Fürstová. V rámci programu byla připomenuta historie i současnost Univerzity třetího věku v Liberci a také Měsíc seniorů v rámci kterého se akce Seniorský bál uskutečnila. Účastníci měli možnost vidět i zajímavý doprovodný program v podání seniorských pěveckých sborů – Aurea Rosa a Matylda a Tylda, dále taneční vystoupení břišních tanečnic a společenských tanců.

V průběhu večera byli odměněni i 4 šťastlivci, jejichž vstupenka byla vylosována. První získal krásný dort a ostatní krásné ceny od partnerů projektu.

Celý sváteční večer se velmi vydařil a senioři se již nyní mohou těšit na další akci v rámce Měsíce seniorů – tentokrát na koncert Jožky Černého v Lidových sadech ve středu 31. října od 18.00 hodin.

Editor tohoto článku

Komentovat


* - vyžadováno