Kurz inline bruslí je za námi :-)

Kontakt se v rámci činnosti s dětmi ze sociálně znevýhodněného prostředí “vrhnul” do realizace další preventivní aktivity, a to kurzů bruslení. Projekt s názvem “Na bruslích po celý rok” zahrnuje kurz ledního a inline bruslení. Projekt odstartoval 22. září 2018, kdy se konal první trénink jízdy na bruslích kolečkových čili inlinech. Máme velkou radsot, že kurz kolečkových bruslí, který byl v neděli 7. října 2018 úspěšně ukončen, dal dětem, většinou jako naprostým nováčkům v tomto sportu, dostatečnou průpravu a podílel se na vytvoření kladného vztahu dětí k aktivnímu trávení volného času. Do kurzu se zapojilo celkem 9 dětí, které absolvovaly 12ti hodinovou praktickou výuku ve sportovním areálu Vesec, Liberec. Děti na konci kurzu obdržely medaily, diplom za účast, sportovní čelenku a lahev na tekutiny. Počasí nám po celou dobu trvání tréninků přálo, na dětech tak bylo postupně vidět opravdu výrazné zlepšení  v  jejich pohybových dovednostech a my doufáme, že je radost z pohybu jen tak neopustí :-)

Již nyní se těšíme na navazující kurz bruslení na ledu, který začíná již tuto sobotu 13. října 2018 a bude pokračovat až do poloviny listopadu 2018.

Projekt je realizován za finanční podpory Nadace AGROFERT, Libereckého kraje a Nadačního fondu Hlas srdce společnosti RENOMIA, a. s.

Editor tohoto článku

Komentovat


* - vyžadováno