Turnaj tří měst v kuželkách o pohár Kontaktu

V pátek 13. dubna se uskutečnil v liberecké Home Credit Aréně již 6. ročník Turnaje tří měst v kuželkách o pohár Kontaktu. Toho se zúčastnila 4 vybraná družstva z Liberce, Jablonce nad Nisou a Frýdlantu.

Celkem se družstva utkala ve 12 soutěžních kolech. Po více než 4 hodinovém klání již byla známá jména vítězů.

Tentokrát první místo patřilo družstvu z Jablonce nad Nisou, druhé a třetí místo získal tým z Liberce.

Na 1. místě se s celkovým počtem 827 bodů umístilo družstvo č. 4 (Karel Šťovíček, Miloš Pech, Iva Kunová, Lída Fejtková a Josef Kuna).

Na 2. místě se s celkovým počtem 732 bodů umístilo družstvo č. 11 (Karel Fučík, Zlatuška Fučíková, Marcela Sýkorová, Václav Pleštil a Zdeněk Šubr).

Umístění na 3. místě s celkovým počtem 756 bodů získalo družstvo č. 6 (Eva Zlesáková, Stanislava Pavlíčková,  Jindra Polcarová, Věra Händlová a František Kučera).

Pohár primátora Jablonce nad Nisou pro nejlepšího hráče získal Miroslav Kinasz z Liberece, který se mohl pochlubit krásnými 220 body.

V celkovém součtu všech týmů z jednotlivých měst se nejlépe umístil Liberec s celkem 2933 bodu, druhý v pořadí byl Jablonec nad Nisou s celkovým počtem 2900 bodů a na třetím místě se umístilo město Frýdlant s celkem 2413 body.

Všem účastníkům turnaje gratulujeme ke skvělým výsledkům a již nyní se mohou těšit na ukázkovou hodinu bowlingu, která je pro ně připravena na pondělí 23. 4. od 10.00 hodin v liberecké Home Credit Aréně.

Editor tohoto článku