Výstava “Tady jsem doma” v dubnu na novém místě

Ještě jste si nestačili prohlédnout a pročíst jednotlivé panely putovní výstavy “Tady jsem doma”, kterou Kontakt připravil spolu s partnery Statutárním městem Liberec, Krajským úřadem LK a Krajskou vědeckou knihovnou v Liberci? Nevadí, stále máte možnost to napravit! Během dubna bude výstava umístěna v Centru na podporu intergrace cizinců v Libereckém kraji (CPIC), kde si ji až do 30. dubna 2017 mohou prohlédnout klienti Centra a také všichni návštěvníci a široká veřejnost. V případě zájmu se proto neváhejte blíže informovat na uvedených telefonních číslech níže, či osobně na uvedené adrese o otevírací době zařízení.

Centrum na podporu integrace cizinců v LK sídlí ve Voroněžské ulici 144/20 (naproti budově H Technické univerzity v Liberci), tel. 482 313 064, 482 313 825 nebo 725 339 388 (e-mail: icliberec@suz.cz), http://www.integracnicentra.cz/LibereckyKraj/LK.aspx.

Projekt je realizován pod záštitou náměstka primátora města Liberce PhDr. Mgr. Ivana Langra.

Projekt je finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje a Statutárního města Liberec.

Projekt byl realizován ve spolupráci se Statutárním městem Liberec, Krajským úřadem Libereckého kraje a Krajskou vědeckou knihovnou v Liberci.

 

 

Editor tohoto článku