Pozvánka na vernisáž výstavy “Tady jsem doma” v Krajské vědecké knihovně

OD 1. 3. 2017 do 31. 3. 2017 je možné si v prostorách Krajské vědecké knihovny v Liberci prohlédnout putovní výstavu „Tady jsem doma“, která zachycuje tváře a životní příběhy celkem 15ti osobností komunit žijících v Libereckém kraji. Výstava je umístěna ve 2. patře budovy v prostoru před konferenčním sálem. V souvislosti s expozicí této jedinečné výstavy, Kontakt ve spolupráci s knihovnou pořádá vernisáž, jejíž doprovodným programem bude mj. promítání dokumentárního filmu Theodory Remundové s migrační tematikou „Ženy od vedle“, který zprostředkovalo Sdružení pro integraci a migraci (SIMI). Vernisáž se uskuteční ve středu 15. března 2017 od 18.00 hodin ve velkém konferenčním sále Krajské vědecké knihovny v Liberci (Rumjancevova ul.).

Pro návštěvníky je připraven zajímavý program, možnost nevšedních setkání s některými z tváří výstavy i zajímavými osobnosti a malé občerstvení. Zajímavostí je, že jednou z hlavních postav výše zmíněného dokumentu je paní Gordana Momičová, která pravidelně navštěvuje Centrální klub seniorů Komunitního střediska Kontakt, p. o.

Těšíme se na Vás!

 

 

 

 

 

Projekt je realizován pod záštitou náměstka primátora města Liberce PhDr. Mgr. Ivana Langra.

Projekt je finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje a Statutárního města Liberec.

Projekt byl realizován ve spolupráci se Statutárním městem Liberec, Krajským úřadem Libereckého kraje a Krajskou vědeckou knihovnou v Liberci.

Editor tohoto článku