Výstava putuje na nové místo…

V listopadu loňského roku byl představen projekt Výstava fotografií s osobnostmi komunit žijících v Libereckém kraji s názvem “Tady jsem doma”, jejíž panely znázorňují zástupce jednotlivých komunit národnostních menšin, které žijí v Libereckém kraji a v různé míře u nich proběhla, či probíhá, úspěšná integrace do majoritní společnosti. Vernisáž proběhla v budově Nového magistrátu v Liberci a až do konce ledna 2017 si mohou návštěvníci v těchto prostorách výstavu prohlédnout.

Na konci ledna výstava poputuje zase na nové místo – po celý únor 2017 bude k vidění ve vestibulu Krajského úřadu Libereckého kraje (ul. u Jezu). V souvislosti s tím bychom chtěli pozvat zájemce z řad veřejnosti, kteří mají zájem a chuť si jednotlivé panely (znovu) prohlédnout, ale také setkat se se zajímavými osobnostmi, včetně tváří výstavy. Vernisáž na Krajském úřadě Libereckého kraje (ul. U Jezu v Liberci) se uskuteční ve středu 1. února 2017 od 13.00 hodin ve vestibulu budovy. Součástí programu bude kulturní vystoupení a drobné občerstvení. Jste srdečně zváni.

Věříme, že výstava je dalším z počinů podporující upevňování vzájemných mezilidských vztahů v této vypjaté a uspěchané době. Těšíme se s Vámi na neviděnou!

 

Projekt je realizován pod záštitou náměstka primátora města Liberce PhDr. Mgr. Ivana Langra.

Projekt je finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje a Statutárního města Liberec.

Projekt byl realizován ve spolupráci se Statutárním městem Liberec, Krajským úřadem Libereckého kraje a Krajskou vědeckou knihovnou v Liberci.

Editor tohoto článku